Поліція отримала 2,8 тис. повідомлень про порушення виборчого законодавства

Поліція отримала 2,8 тис. повідомлень про порушення виборчого законодавства Фото: unian.net

Всього з початку виборчого процесу територіальні органи Нацполіції зареєстрували 2 804 заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. Найбільше повідомлень надійшло в Києві, Запорізькій та Харківській областях, зазначив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает vestniki.in.ua со ссылкой на СМИ.

Переважно зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією — 1904 факти, підкупом виборців — 236, хуліганством — 65 і пошкодженням майна — 62.

Всього з початку передвиборної кампанії поліція занесла дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 116 фактами. Зокрема, 90 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, ще 26 кримінальних проваджень — пов’язані з проведенням виборчої кампанії. Також складено 572 адміністративних протоколи.

Найбільше протоколів — 462 — складено за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без передбаченої законодавством інформації. За порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях складено 62 протоколи.

Нагадаємо, дострокові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. За даними соціологічних опитувань, шанси пройти до парламенту мають п’ять політичних сил, з величезним відривом лідирує президентська партія "Слуга народу".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/politsiya_otrymala_28_tys_povidomlen_pro_porushennya_vyborchogo_zakonodavstva_296489.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя