Купрій та Савченко ледь не зірвали Погоджувальну раду: хочуть термінової інавгурації

Савченко та Купрій вимагають термінової інавгурації — Купрій та Савченко ледь не зірвали Погоджувальну раду: хочуть термінової інавгурації
Савченко та Купрій вимагають термінової інавгурації
Кадр з відеотрансляції Погоджувальної ради
Чим більше відкладається інавгурація Зеленського, тим довше знаходяться у російських в’язницях українські полонені, — Савченко Об этом сообщает vistanews.in.ua со ссылкой на СМИ.


На початку засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій позафракційний нардеп Віталій Купрій встав з місця та без мікрофона висловив вимогу до спікера Володимира Парубія дати слово своїй колезі Надії Савченко, яка також прийшла на засідання.


Парубій не дав слово Савченко, але вона встала з місця і теж без мікрофона висловила вимогу провести інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського якомога швидше.


«Чим більше відкладається інавгурація Зеленського, тим довше знаходяться у російських в’язницях українські полонені, — сказала вона. — Першочергово треба розглянути питання про інавгурацію 19-20 травня».


Спікер парламенту попросив Савченко та Купрія вийти з приміщення. «Ми почули, ви можете покинути погоджувальну раду», — звернувся до них Парубій.


Як повідомлялось, 8 квітня Купрій заявив про створення в парламенті депутатського об’єднання «За Зеленського». Щоправда, у Зеленського відхрестилися від будь-яких зв’язків з Купрієм і наголосили: «Розмови Купрія про нову коаліцію – коаліцію Зеленського – це його особиста ініціатива, яку я вважаю абсолютно некоректною, бо не можна займатися подібними речами без узгодження з кандидатом у президенти».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/kupriy-ta-savchenko-led-ne-zirvali-pogodzhuvalnu-radu-hochut-terminovoji-inavguraciji-593078.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя